#1 2009-04-08 15:49:27

Anathae

Oficer

3143744
Zarejestrowany: 2009-04-08
Posty: 8
Punktów :   
Ranga w grze: Porucznik

Regulamin Oficera

1. Kantyna Oficera powstała w celu pomocy wyeleminowania z gildii tzw. noobów.
2. Noob (n00b) - używane jest do określenia nowicjusza szczególnie uciążliwego dla innych, odmawiającego wzięcia jakiejkolwiek poprawki na swoje niedoświadczenie. Przy czym należy zauważyć, że początkujący gracz, nieznający realiów gry, nie jest noobem a newbie.
3. Pomagamy, wspieramy, informujemy, doradzamy - w sensie pozytywnym i w miarę uprzejmym.
4. Zwracamy uwagę po raz pierwszy - tylko wtedy gdy osoba nie zastosowała się do naszych rad, wskazówek itp.
5. Jeśli gracz nie poprawił swego zachowania po udzieleniu mu reprymendy, robimy to ponownie, aczkolwiek uprzejmie. Ponadto, tworzymy na kantynie wątek z imieniem postaci jako tytuł. W środku opisujemy, pokrótce dlaczego dana postać nam podpadła.
6. Jeżeli kolejny raz postać czymś podpadnie, bez znaczenia czy to tym samym czy nie. Po raz trzeci udzielamy mu reprymendy. Oraz rozpoczynany jest proces głosowania, czy dana osoba powinna być usunięta z gildii, czy nie. Każdy oficer ma prawo do jednego głosu. Głosowanie trwa 4 dni. Po upływie terminu podliczana jest ilość głosów. Wygrywa większość, niezależnie ilu oficerów wzięło udział w głosowaniu (może być nawet tylko jeden).
7. Marszałek gildii (lub w czasie jego nieobecności oficer) komunikuje się z danym graczem, informując go o dyscyplinarnym usunięciu z gildii jeśli nie poprawi swojego zachowania, oraz dodaje w odpowiednim wątku informacje o udzieleniu ultimatum temu graczowi.
8. Jeśli nadal postępowanie gracza nie uległo poprawnie jest usuwany z gildii przez dowolnego oficera, uprzednio poinformowawszy go o powodzie usunięcia (proszę o nie usuwanie graczy z gildii podczas ich nieobecności).
9. Po usunięciu dodawane jest imię postaci do wątku zawierającego zbanowane postacie (umieszczonego w kwaterach), aby w przyszłości nie popełnić tego samego błędu przyjmując postać jeszcze raz do gildii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumijmuiden.pun.pl histeria depresja Mózg męski a długość palców u rąk call of duty 4 bronie multiplayer miłość do kogoś nieosiągalnego